En İyi Free to Play Oyunlar

Günümüzde bir sürü oyunun olduğu bu dönemde ücretsiz oyun isteyenler için En İyi Free to Play Oyunları listemizde çoğunlukla online oyunlar var yani arkadaşlarınızla beraber eğlenebileceğiniz oyunların listesi :

League of Legends :

Zaten ”League of Legends”i duymayanınız kalmamıştır. Oyuna girdiğiniz andan itibaren nefret ettiğiniz halde oynamaya devam edebileceğiniz bu oyun başladığınız andan itibaren bağımlılık yapıyor.

Dota 2:

”League of Legends”den biraz daha karmaşık grafikli olan Dota 2 öğrenmesi ve oynaması zor olan bir moba oyunu coğrafyamızın getirdiği şartlardan dolayı rus oyuncularla keyifli anlar geçireceğinizi garanti edemeyiz.

Paladins:

Özellikle Overwatch’dan sonra çıktığı için Overwatch’ın ücretsiz ve kopya hali diye bakılan bu oyunu oynadıktan sonra öyle olmadığını anlamaya başlıyorsunuz. Hızlı oyun tarzıyla sizlere keyifli dakikalar yaşatacağını söyeleyebiliriz.

 War Thunder:

Savaş atmosferini seven uçak kısmı çok güzel hızlı bir oynanışa sahip olduğu ama tank kısmı World of Tanks’a göre daha kötü tank oynanışı sunduğu için Tank kısmını beğenmedim. Ama uçaklara birazda ilgiliyseniz sizde oyuna bağlanıp saatlerinizi harcıyorsunuz.

World of Tanks

Ayrıntılı tank mekanikleri ve gerçekci oynanışı sizi 2. Dünya Savaşında tankçı gibi hissettiriyor. Gerçekci hasar mekaniği ve Arcade olmayıp simulasyon olan yapısı sizi oyuna bağlıyor

En İyi Free to Play oyunları sizler için listeledik

webyardimi.com

Web Yardımı

Süleyman Alperen Güler’in profil fotoğrafı

Süleyman Alperen Güler

Bilgisayar ve Genel Oyun gündemi hakkında yazılar paylaşıyorum.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla