Web Tarayıcısından Oynanan En Efsane 5 Oyun

Tarayıcı üzerinden oyun oynama alışkanlığı ne kadar azalmış olsa da bir zamanlar gerçekten büyük bir kitleye hitap etmiş ve hala oynanabilir 5 oyunu sizin için listeledik. Lafı daha fazla uzatmadan oyunların kendilerini açıklamasına izin verin.

 1- DarkOrbit

Bigpoint Games tarafından üretilen ve tarayıcı üzerinden oynanan uzay temalı bir aksiyon oyunudur. Oyunun başında size 3 tane takım seçme hakkı sunulur ve size en yakın gelen takımı seçerek bu büyük maceraya ilk adımınızı atmış olursunuz. Uzay geminizi geliştirmek için diğer uzay gemilerini yok edin ve evrendeki en gelişmiş uzay gemisine sahip olmak için sayısız savaşlardan galip ayrılın.

 

2- Transformice

Transformice Fransız tasarımcılar tarafından oluşturulmuş bağımsız çok oyunculu bir tarayıcı oyunudur. Oyunun amacı haritadaki en çok peyniri toplayıp deliğe geri dönmektir. En çok peyniri toplayan diğer haritadaki oyuncuların başı, yani şaman fare olur. Şaman fare oyuncuların peynirleri toplamasına yardım eder.

 

3- Gladiatus

Gameforge tarafından geliştirilen Türkçe dil desteğine sahip oyundur. Oyunda kendi gladyatörünüzün yeteneklerini ve seviyesini çeşitli düşmanları alt ederek geliştirin ve diğer oyunculara üstünlük kurarak Roma’nın tek kahramanı olun.

 

4- Agar.io

Mobil ve web tabanlı oynanabilen 2 boyutlu online bir oyundur. Oyundaki amacınız en kısa sürede yakınınızdaki yemleri toplayarak gelişip rakiplerin hücrelerinden daha büyük olmak. Yalnız hücreleri toplayayım derken yem olmayın bizden söylemesi.

 

5- Happy Wheels

2010’da oyun tasarımcısı Jim Bonacci tarafından oluşturulan eğlence dolu bir tarayıcı oyunudur.  Oyunda farklı haritaları birbirinden farklı araçlar kullanan karakterlerle geçmeye çalışıyorsunuz. Türkçe dil desteği olmasa da oyuncuların kendi haritalarını üretip diğer oyuncuların deneyimine sunabilmesi başlı başına bir yenilik.

 

 

WEB YARDIMI

www.webyardimi.com

 

 

 

Mehmet Daşkaya’in profil fotoğrafı

Mehmet Daşkaya

Telefon ve sosyal medya hakkında yazılar paylaşıyorum.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla